Lidový běh pro všechny

Běžecká organizace Příčovy

Příčovy 1
26401 Sedlčany

ivet.pokorna(zavináč)gmail.com

Anketa

Informace o Příčovském krosu a Běžecké organizaci Příčovy

O BĚŽECKÉ ORGANIZACI PŘÍČOVY...

Milé běžkyně a běžci, prosím nečekejte nic oficiálního či honosného, jsme zkrátka jen parta kamarádů, která má ráda běhání a pohyb na čerstvém vzduchu obecně, a chtěli bychom naším nadšením nakazit co nejvíce spoluobčanů z blízkého i vzdálenějšího okolí.

Příroda okolo naší vísky Příčovy navíc rozhodně stojí za shlédnutí a nabízí výtečný různorodý terén nejen pro rekreační běh.

Při organizaci každého ročníku krosu se k našemu věrnému jádru (1 žena a 3 muži) vždy přidá několik dalších přátel ochotných podat pomocnou ruku, tudíž bychom opravdu jen těžko definovali členskou základnu. Navíc máme perfektní podporu od vedení obce a obětavé sponzory, i to je pro každou akci pro veřejnost nezbytné.

Máte-li prosím nějaké dotazy, rádi Vám odpovíme.

Běhu zdar!

Iveta za celý tým BOP

Podmínky účasti:

Převzetím startovního čísla účastník závodu potvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na Příčovském krosu a bere je na vědomí.

  • Závodu se účastní každý na vlastní odpovědnost a nebezpečí. Je si vědom, že pořadatel a organizátor závodu neručí za škody na majetku a poškození zdraví závodníkům vzniklé, ani jimi způsobené.

  • Závodník je povinen dostavit se na start závodu s dostatečným předstihem (min. 5 minut).

  • Závodník se zavazuje, že v průběhu závodu bude dodržovat pravidla provozu na pozemních komunikacích upravená zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, a prováděcími předpisy k zákonu.

  • Účastník závodu souhlasí s použitím svých osobních dat pro potřeby tohoto závodu s tím, že budou patřičně chráněna ve smyslu §11 zákona č.101/2000 Sb. a nebudou poskytnuta třetí osobě.

  • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu a podmínek závodu.

  • Pořadatel a organizátor může využít fotografie ze závodu pro potřeby propagace dalších ročníků (www, propozice, letáky, plakáty, diplomy,…).

  • Pořadatel nezodpovídá za odložené věci.

  • Závodník se zavazuje, že se bude chovat dle zásad Fair-play

O krosu

Ahoj sportovci,  níže najdete propozice 10. ročníku Příčovského krosu. Tak naběženou, Iveta PŘÍČOVSKÝ KROS propozice 02092018.pdf (100878)

Propozice krosu

06.09.2016 21:22
Důležité informace o Příčovském, odbornou terminologií - propozice, najdete tady: PŘÍČOVSKÝ KROS propozice 06092016.pdf (175,1 kB) Pokud ale máte pocit, že informace tam uvedené nejsou kompletní, napište nám. Díky.